Mám Dron

Straty a nálezy

Stratili ste dron? Alebo ste nejaký našli? Pošlite nám informácie o aký typ dronu ide, kedy došlo ku strate alebo nálezu, fotografiu dronu a Váš kontakt. Pre nájdenie strateného dronu alebo jeho majiteľa využijeme okrem tejto stránky aj naše profily na sociálnych sieťach a kontakty na používateľov aplikácie MamDron. Informácie nám posielajte na e-mail [email protected]

Nájdený dron

Lokalita: Vodné dielo Gabčíkovo

Dátum: Október

Popis: Našiel sa DJI dron pri vodnom diele Gabčíkovo s označenímA PP GL 46 24 30. Majiteľ nás môže kontaktovať prostredníctvom e-mailu [email protected].

Nájdený dron

Lokalita: Nitra

Dátum: November

Popis: Našiel sa dron Autel Evo Nano + v lokalite Nitra v lese. Pokiaľ sa nájde majiteľ, uveďte prosím farbu dronu, ideálne sériové číslo dronu alebo číslo baterky a napíšte nám na [email protected].

 

Nájdený dron

Lokalita: Trenčín

Dátum: 28.1.2023

Popis: Dňa 28.01.2023 okolo 14:30 hod. sa v Trenčíne stratil dron DJI Mavic Mini. Poryv vetra dron odniesol mimo dosah ovládača a majiteľ nad ním stratil kontrolu. Vietor mohol dron odniesť smerom do lesa (na Brezinu) alebo smerom na Dolné mesto (Nám. sv. Anny, Legionárska ul.). V prípade, že dron v tejto lokalite nájdete, napíšte nám na [email protected]. Ďakujeme!

Nájdený dron

Lokalita: Žilina

Dátum: 1.7.2022

Popis: Koncom marca 2022 sa našiel v Žiline dron na súkromnom pozemku. Viac detailov o drone na priloženej fotografii.