Mám Dron

Aplikácia MamDron nominovaná v súťaži 4ka Android Code 2021

Technologický online magazín www.mojandroid.sk v spolupráci s mobilným operátorom 4ka organizujú ďalší ročník ankety o najlepšiu slovenskú Android aplikáciu roka 4ka Android Code 2021. Súťažné aplikácie sú rozdelené do 8 kategórií, pričom MamDron je nominovaná v kategórii Slovenské aplikácie (všeobecne). Vopred ďakujeme všetkým, ktorí v ankete dajú svoj hlas našej apke a prispejú tak k realizácii myšlienky zodpovedného lietania s dronmi na Slovensku! Všetci hlasujúci sú taktiež zaradení do súťaže o smartfón Google Pixel 6. Hlasovať je možné do 31.12.2021.

O súťaži

Online magazín Mojandoid.sk prináša pravidelné informácie zo sveta mobilných technológií a aplikácií pre mobilné zariadenia s OS Android. Organizovaním už 11-teho ročníka súťaže o najlepšiu slovenskú aplikáciu dáva priestor slovenským vývojárom, ktorí chcú svoju aplikáciu priblížiť verejnosti. Prihlasovať aplikácie do ankety mohli priamo ich výrobcovia, redaktori Mojandroid.sk a verejnosť prostredníctvom seriálu pravidelných mesačných článkov s výberom najlepších slovenkých aplikácií.

Nominované aplikácie sú rozdelené do ôsmych kategórií:

  • Vzdelávanie
  • Spravodajstvo a médiá
  • Nakupovanie a predaj
  • Doprava
  • Hry
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie – všeobecne (aplikácia MamDron)
  • Svetové slovenské aplikácie

Na základe hlasovania, ktoré prebieha do 31.12.2021, bude v každej kategórii udelené prvé, druhé a tretie miesto.

Ako hlasovať a čo môžete vyhrať?

Pre platné hlasovanie je potrebné v každej z ôsmych kategórií hlasovať za jednu aplikáciu a na konci odoslať hlasovací formulár (meno, priezvisko, e-mail). Každý, kto sa ankety zúčastní, tak podporí 8 slovenských aplikácií a zároveň bude zaradený do súťaže o smartfón Google Pixel 6. Presné podmienky súťaže a informácie o ankete 4ka Android Code 2021 nájdete TU.

PODOBNÉ PRÍSPEVKY

Čo je špecifické pre meteorológiu v oblasti letectva? Ako drony pomáhajú meteorológom? Viac v našom článku.

Príchod nového roka so sebou prirodzene prináša snahu sumarizovať a vyhodnotiť všetky aktivity. Zároveň je to príležitosť zamyslieť sa nad novými výzvami a cieľmi, ku ktorým sa chceme priblížiť v novom roku.

Kde všade dnes nachádzajú drony uplatnenie? V akých oblastiach a na aké činnosti sa využívajú? Prečítajte si v našom článku.